travelsklep.pl


VN:F [1.9.20_1166]
Ocena artykułu: 4.1/5 (liczba ocen: 8)
Ardi-Rizal

Niejednokrotnie nasz portal turystyczny informował o wartych poznania wyczynach najmłodszych. Najnowsze informacje przechodzą jednak najśmielsze oczekiwania każdego z nas – w Indonezji mieszka 2-latek, który wypala 40 papierosów dziennie!

Niesamowite dziecko?

Ardi Rizal stał się ” atrakcją”, kiedy świat obiegła wiadomość o jego nałogu. Jak twierdzi jego matka – chłopiec jest całkowicie uzależniony od papierosów. Jeśli nie dostaje tego co chce, krzyczy, złości się a nawet uderza głową w ścianę tylko po to, aby otrzymać kolejnego papierosa. Najbardziej przerażający w całej sytuacji jest jednak jego wiek.

Skąd u dziecka papierosy?

Podstawowa myśl jaka rodzi się w umysłach zszokowanych ludzi to pytanie: “Co musiało się stać, że tak małe dziecko miało okazję spróbować papierosa?”. Otóż pierwszy papieros został wypalony przez chłopca już w wieku 18 miesięcy, a dostał go od własnego ojca. Co najciekawsze – “kochany tatuś” nie widzi w tym niczego złego.

Choć urzędnicy zobligowali się do pomocy w walce z nałogiem dziecka, rodzice tę propozycje odrzucili.

Podobne wpisy:

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena artykułu: 4.1/5 (liczba ocen: 8)
Najmłodszy nałogowy palacz na świecie, 4.1 out of 5 based on 8 ratings

Komentarze (4) do wpisu “Najmłodszy nałogowy palacz na świecie”

 1. admin napisał(a):
  VN:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (na 0 głosujących)

  Czytałem, że rodzice oddali go jednak na “odwyk” i chłopak rzucił palenie :) Dzisiaj też przeczytałem na Onecie, że jakiś dziewięcioletni chłopiec z Krasnodaru w Rosji zmarł z powodu zatrucia papierosami :(

 2. Justyna napisał(a):
  VN:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (na 0 głosujących)

  Niestety, ale to już wina tylko i wyłącznie rodziców:(Ja znam ośmiolatki i nawet sześciolatki, które to palą już nałogowo papierosy. nie ma żadnego problemu by je zdobyć

 3. libido napisał(a):
  VN:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (na 0 głosujących)

  Poziom inteligencji jego rodziców jest chyba zerowy. Jak można doprowadzić swoje dziecko do takiego stanu. Czysta nieodpowiedzialność. To skandal.

 4. asiek napisał(a):
  VN:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (na 0 głosujących)

  Doktor psychiatrii Kak Seto poinformował chłopca o konsekwencjach palenia papierosów. Nauczył go także jak radzić sobie z negatywnymi emocjami. Niestety odkąd obecnie pięciolatek nie pali, zmaga się z nowym nałogiem – je ogromne ilości jedzenia. Obecnie waży 24 kilogramy, czyli o jakieś 6-7 kg za dużo.

Skomentuj